PÄÄSIVU

FIGHT FESTIVAL

PÄÄSYLIPUT

TÖÖLÖN KISAHALLI

KISAKALENTERI

TULOKSET

VALE TUDO

MUAY THAI

GALLERIA

ARVOT

YHTEISTYÖKUMPPANIT

SUOMEN KAMPPAILUOPISTO

YHTEYSTIEDOT

REKISTERÖIDY

 

FIGHT FESTIVAL 12 la 13.11.2004

Fight Festival 12 kamppailtiin Helsingissä Töölön Kisahallilla.

Tulokset:

1. Vale Tudo -80 kg 2x5 min
Jani Ylikorpi, Espoon Kehähait vs
Denis Timoschenko, Valko-Venäjä
Voittaja: Timoschenko, TKO 1.erä ajassa 1.08

2. K-1 Rules 4-man tournament semi-finaali 3x3 min
Petri Reima, Combat Academy of Finland vs
Roman Sukhoterin, Valko-Venäjä
Voittaja: Reima, TKO (injury) 3.erä ajassa 0.00

3. K-1 Rules 4-man tournament semi-finaali 3x3 min
Antoni Hardonk, Vos Gym - Hollanti vs
Abdouliie Joof, Vallentuna BC - Ruotsi
Voittaja: Hardonk, TKO (corner stoppage) 3.erä ajassa 0.00

4. Vale Tudo -80 kg 2x5 min
Jani Karkiainen, Team Kolho vs
Tuomas Simola, Salon HMVK
Voittaja: Simola, TKO 2.erä ajassa 1.25

5. Muay Thai -67 kg 5x2 min
Mika Ristaniemi, Helsinki Thaiboxing Club vs
Marko Säkkinen, Lohja Sitnarong Muay Thai
Voittaja: Ristaniemi kaikin tuomariäänin

6. Vale Tudo -83,9 kg / -185 lbs 2x5 min
Timo Suhonen, Espoon Kehähait vs
Aleksandr Sukhonosov, Valko-Venäjä
Tulos: ratkaisematon

7. Muay Thai -90 kg 5x3 min
Topi Helin, Turku Thaiboxing Club vs
Zabid Samedov, Chinuk Gym - Valko-Venäjä
Voittaja: Samedov hajaäänituomiolla

8. Vale Tudo +93,0 kg / +205 lbs 2x5 min
Toni Valtonen, Espoon Kehähait vs
Gela Getsadze, Valko-Venäjä
Voittaja: Valtonen, TKO (injury) 1.erä ajassa 0.45

9. Vale Tudo +93,0 kg / +205 lbs 2x5 min
Atte Backman, Espoon Kehähait vs
Gilbert Yvel, Vos Gym - Hollanti
Voittaja: Backman, DISQ (epäurheilijamainen käytös) 1.erä ajassa 0.35

10. K-1 Rules 4-man tournament finaali 5x3 min
Petri Reima, Combat Academy of Finland vs
Antoni Hardonk, Vos Gym - Hollanti
Voittaja: Hardonk, TKO (injury) 2.erä ajassa 0.13

11. WORLD MUAY THAI COUNCIL EM-OTTELU
Muay Thai -72,6 kg / -160 lbs 5x3 min

Jarno Marila, Helsinki Thaiboxing Club vs
Youri Boreiko, Rigas Rings - Latvia
Voittaja: Boreiko, TKO (injury) 2.erä ajassa 1.30



2004 (c) Espoon Kehähait ry